Biondja seksi futet në dyqan me sëpatë dhe nis të masakrojë klientët (Video, pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 16:30 09-01-2017 Biondja seksi futet në dyqan me sëpatë dhe nis të masakrojë klientët (Video, pamje të rënda)

Një ngjarje e rëndë ka ndohur në në dyqan në Sideni të Australisë, dhe pamjet e tmerrshme janë kapur në kamerat e sigurisë.

Një vajzë bionde ka hyrë në dyqan me sëpatë në dorë dhe papritmas ka nisur të godasë personat që ndodheshin aty, pa ndonjë shkak.

Në fillim ajo ka gjuajtur pronarin e dyqanit, goditje që e ka zënë në fytyrë duke i shkaktuar frakturë dhe dëmtim të rëndë, ndërsa më pas i është kthyer një klienteje të cilën e ka qëlluar një herë e pasi ka rënë në tokë e ka qëlluar sërish, raporton Newsbomb.al.

Screenasdwqfqwefzxdgsg.jpg

Të dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Mjekët i thanë gruas se shpëtoi falë flokëve të saj ‘rasta’ që zbutën goditjen e dytë të sëpatës që në të kundërt do kishte rezultuar fatale.

Sulmuesja është identifikuar si Evie Amati, 24 vjeçe. /Newsbomb.al

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministria e Jashtme e Francës reagon për arrestimin e Haradinajt: Nuk ka dimensione politike
Filmon tmerrin: Momenti kur qindra njerëz goditen nga orteku (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010976076126099
array(1) { ["section"]=> string(95) "biondja-seksi-futet-ne-dyqan-me-sepate-dhe-nis-te-masakroje-klientet-video-pamje-te-renda-65040" }