Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Bionde për Andin, karrotë për Beartin dhe tani çokollatë për Geraldin; Pas ndarjes Tea gjen ngushëllim në krahët e dikujt tjetër, shkëmben puthje me një mashkull (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa mediat po ziejnë nga lajmi i ndarjes së Beart Rexhepit me Tea Trifonin, mesa duket kjo e fundit nuk ka humbur kohë dhe menjëherë ka gjetur ngushëllim në krahët e dikujt tjetër.

Mbrëmjen e djeshme ajo publikoi një video në të cilën shihej duke shkëmbyer puthje në cepin e buzës me një djalë.

Video e cila menjëherë pasi u publikua u fshi nga Tea e cila mesa duket u bë pishman, mirëpo disa ‘screenshote’ nuk na shpëtuan pa i kapur.

A është një romancë e re apo një video për të bërë xheloz Beartin, nuk e dimë dhe mbetet për tu parë nëse më vonë do plasë “bomba” e rradhës që tashmë jemi mësuar pasi kanë qenë të shpeshta nga Tea.

Kujtojmë se sapo Tea ndryshoi ngjyrën e flokëve ndjekësit filluan të aludojnë për një ndryshim dhe në jetën sentimentale të saj.

Epo bionde për Andin, karotë për Beartin dhe tani çokollatë për Geraldin!

173148935 257563159406637 1449506996165390958 n
172316004 4076154319094029 5934263332395987246 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img