Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Binaj i drejtohet Edi Ramës: Ku ke parë miting të “Non Gratave” t’u mbarojë benzina e gjeneratorit të mikrofonit? Sule patronazhistët dhe sufllaqexhinjtë me profile fallco…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Florjan Binaj, ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili mbrëmjen e djeshme tha se protestat e ditëve të fundit janë të organizuara nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Përmes një postimi në “Facebook”, Binaj i drejtohet kryeministrit duke i thënë se nëse kjo protestë do të ishte e “Non-Gratave”, atëhere nuk do i mbaronte benzina e gjeneratorit në mes të fjalimit.

albsig

“Pasi i’u rrit tensioni, pasi suli patronazhistët dhe sufllaqexhinjte me profile fallco duke vjellë vrer mbi këtë protestë qytetare dhe europiane, sot u përpoq të na përçajë me arrogancë duke shpifur e duke thënë që ata nuk janë populli, por pakicë e zhurmshme që i bënkan “Non Grata”. Po ku ke parë miting të “Non Gratave”t’u mbarojë benzina e gjeneratorit për mikrofonin në mes të protestës? Ke sy, por je verbeuar. Ke veshë, por je shurdhuar, ke tru, por je….”, shkruan ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img