Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Bill Gates ndahet pas 27 vitesh martesë nga gruaja e tij Melinda: Nuk po rritemi më si çift

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bill dhe Melinda Gates shpalin divorcin pas 27 viteve martesë.

Ata kanë thënë për mediat se “ne nuk besojmë se po rritemi më si çift së bashku”.

Nuk dihet saktësisht se cili ka qenë shkaku kryesor i kësaj ndarje të bujshme, por do të mësojmë më shumë në vijim.

E0fXNyNUYAAWfXS

“Pas një mendimi madh dhe shumë pune në marrëdhëniet tona, ne kemi marrë vendimin për t’i dhënë fund martesës sonë. Gjatë 27 viteve të fundit, ne kemi rritur tre fëmijë të mrekullueshëm dhe kemi ndërtuar një fondacion që punon në të gjithë botën për t’i mundësuar të gjithë njerëzve të bëjnë jetë të shëndetshme dhe produktive. Ne vazhdojmë të ndajmë një besim në atë mision dhe do të vazhdojmë punën tonë së bashku në fondacion, por nuk besojmë më se mund të rritemi së bashku si çift në këtë fazë të ardhshme të jetës sonë. Ne kërkojmë hapësirë dhe privatësi për familjen tonë ndërsa fillojmë të lundrojmë në këtë jetë të re”.

spot_img

Më shumë

spot_img