Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Bilanc TRAGJIK në Itali, vijon të rritet numri i viktimave nga Covid-19, shënohen mijëra raste të reja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

faca9bcfd58f3a8c7801e6ce765570c0

Numri i viktimave nga koronavirusi në Itali vijon të rritet.

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 827 persona. Ndërkohë që kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 28,352 italianë.

Ditën e djeshme u raportuan 822 viktima dhe 29,003 raste të reja me Covid-19.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img