Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Bikini si këto nuk keni parë asnjëherë, Soni Malaj ‘godet’ me stilin e veçantë (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5dce46035262cdeb3851eb7b5a7c2100

Ashtu si shumë personazhe të tjerë të showbizzit shqiptar edhe këngëtarja Soni Malaj ka filluar pushimet verore.

Këtë sezon veror duke se këngëtarja ka zgjedhur t’i kalojë pushimet në jug të Shqipërisë, konkretisht në Drimadhë.

Soni ka publikuar foto nga plazhi, por ajo që ka tërhequr vëmendjen janë bikinit e saj të veçanta.

Rrobat e plazhit të Sonit janë ndërthyrje e ngjyrave rozë dhe e verdhë, ndërsa bien në sy 4 portofolët e kombinuar mirë.

Me siguri bikini si këto nuk keni parë asnjëherë.

fhftkl.png

hhgj.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img