Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

“Big m*t”, “shpërthen” Aleksandër Gjoka: Na çatë k**** me këtë format idiot

Lajme të ngjashëm

Fenomeni “Big Brother Vip” ka “infektuar” të madh dhe të vogël, ekonomist dhe gazetar, këngëtar dhe analist, të gjithë janë duke folur për këtë format dhe të gjithë kanë rënë “pre” e këtij fenomeni.

Situatat e krijuara brenda në shtëpi, dhuna e përdorur nga Kejvina kundrejt Luizit, ofendimet e banorëve për njëri-tjetrin, kanë krijuar një atmosferë mjaft toksike duke sjellë reagime të forta nga jashtë shtëpisë.

Së fundmi, ka reaguar artisti Aleksandër Gjoka. Përmes disa postimeve në “Instagram”, Gjoka ka “shpërthyer” ndaj këtij formati duke mos kursyer as fjalët banale.

Ai thotë se ndjen keqardhje se sa poshtë kanë rënë vipat shqiptarë.
“Pershendetje Big M*t. Ndjej krqardhje per”Vipat shqiptare’sa poshte paska rene Kartagjena

Sa poshte paska rene Kartegjena sepse na cat k**** me ket format idiot”, shkruan Gjoka.


Më shumë