Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Big Mama ‘braktis’ muzikën, së shpejti hap biznesin e saj, ja përse bëhet fjalë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

368414fd0bba64905830f77ed4e3027c

Big Mama është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Shpesh ajo merr vëmendjen e mediave rozë, ndërkohë sa i përket jetës private mundohet të jetë gjithnjë e rezervuar.

Mirëpo një detaj i ri është zbuluar së fundmi. Bigu ka vendosur ti futet biznesit dhe këtë javë do të hapë një dyqan veshjesh.

Këtë e ka bërë me dije vetë këngëtarja ku shkruan  se biznesi do të quhet “BigMama’s Fashion” .

“Përshëndetje miq të mi te dashur ju njohtoj se BigMama’s Fashion hapet zyrtarisht këtë të enjte me datë 28 Maj, ju mirepresim qe nga ora 08:00 ejani të na vizitoni sigurisht gjithmonë duke respektuar rregullat e masat kundër covid-19.

Ejani të festojmë me distancë, BigMama’s Fashion perball Postes ne zemër  të  qytetit tuaj Tetova”, shkruan këngëtarja.

Nuk dihet se me ‘profesionin’ e ri Big Mama do ta braktisë muzikën apo do ti zhvillojë paralelisht.

AABF2C7E-3A45-458F-AB2A-D433A6E6D2A7-283x400.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img