Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Big Brother VIP” së shpejti në ekrane, ja kush do ta prezantojë emsionin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip.

Lajmin e kanë bërë me dije vetë organizatorët e emisionit përmes një postimi në faqen zyrtare të televizionit.

Ndryshe nga çfarë kemi parë vitet e kaluara, këtë vit Vip-at do të duhet të ambientohen në një shtëpi larg luksit dhe komoditeteve të jetës së përditshme.

Mirëpo sapo qarkulloi lajmi, të gjithë po pyesnin “se kush do ta drejtojë emisionin?”. Emisioni “Big Brodher”, do të drejtohet nga moderatorja Arbana Osmani, raporton kryefjala.com.

Mësohet se Arbana ka marrë propozimin për të drejtur sërish “Big Brother” këtë herë atë të VIP-ave, mbetet për tu parë nëse Arbana do ta pranojë këtë propozim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img