Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

“Big Brother Vip” nuk gjen qetësi, Ilir Shaqiri dhe Donaldi drejt përplasjes fizike: Ta tregoj nesër unë ty (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesa duket qetësia në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk ka zgjatur shumë pasi një situatë majft e tensionaur është krijuar ditën e djeshme.

Situata ka përshkallëzuar mes banorëve deri në atë pikë sa nuk kanë munguar as fyerjet në drejtim të njëri-tjetrit.

Ilir Shaqiri është përplasur sërish me Donald Veshajn gjatë provës së javës, ku koreografi duhet që t’u mësonte të gjithëve një kërcim.

Mesa duket mësimi i kërcimit nuk ka pasur një fund të mirë, teksa në videon e publikuar në rrjetet sociale, dëgjihen edhe kërcënime të formave të ndryshme si “ta tregoj unë ty nesër”.

Më shumë
spot_img
spot_img