Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

“Bifteku është i papjekur”, turisti dhe kamarieri përleshen në restorant, pushuesi përfundon në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pushues britanik ka përfunduar në spital pasi u plagos me thikë nga një kamarier në një resort në Majorca.

Jaime Soberats, menaxheri i restorantit Don Denis, tha se klienti “kishte sulmuar kamerierin pa paralajmërim” pasi kishte ardhur i armatosur me një thikë.

Soberats tha: Siç më thanë, turisti ishte tërbuar sepse nuk ishte i kënaqur me biftekun e të dashurës së tij. Nuk e di se cili është saktësisht problemi por ai ishte bërë agresiv dhe kishte sulmuar pa paralajmërim kamarierin, i cili është një njeri paqësor nga Bangladeshi dhe nuk më ka krijuar kurrë probleme.

Sipas tij kamarieri dhe turisti morën plagë të rënda, por ky i fundit humbi gjak dhe përfundoi në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img