Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Bieta Sulo zbulon mëngjesin e ëmbël në familjen Dudushi, ja si e ndihmon Kroi Art mamin (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

66b30b83224e52b02a899c5e617d5056

Moderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo ka vetëm pak kohë që është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Kroi Art.

Ajo herë pas here publikon foto bashkë me të në rrjetet sociale.

Së fundmi, Bieta ka postuar në ‘Instagram’ disa foto mëngjesi i sotëm, ku moderatorja shfaqet me Kroin në ballkon duke mbjellë një pemë.

‘U morëm me kopshtari sot në mëngjes dhe Arti i mamit është shumë i interesuar në këto çështje’, shkruan Bieta.

Kroi duket shumë i përkushtuar në ndihmën që po i dhuron të nënës së tij. Një nisje e mbarë e ditës për familjen Dudushi…

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img