Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Bieta Sulo zbulon dashuritë e natës, mes tyre nuk është Albani (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

297c2da450e2725681cec63c8edd27bb

Moderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo ka vetëm pak kohë që është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Kroi Art.

Ajo herë pas here publikon foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me Kroin, ku nuk mungon as Albani.

Mirëpo pak minuta më parë, Bieta ka postuar në ‘Insta Story’ një pamje vërtetë të këndëshme. Shfaqet vogëlushi duke parë televizor, qeni  i saj dhe vetë moderatorja.

‘Me dashuritë’, shkruan mami e lumtur.

Screenshot_20.png

kjkjk_1529393560-5013251-600x329.jpg

Më shumë

spot_img