Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Bieta Sulo rrëfen për herë të parë depresionin që kaloi pas lindjes së djalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

ead040eafcca1bc43101c789e2ec542b

Prej dy vitesh mderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Kroi Art.

Në një intervistë për ‘Class’, moderatorja ka folur për periudhën pasi solli në jetë djalin, të cilën e ka cilësuar tepër të vëshirë.

Bieta ka rrëfyer se ka qenë një ndjesi e cuditshme pas qante pa arsye dhe për ta kaluar këtë moment i është gjendur pranë bashkëshorti i saj, Albani.

‘Ehhhh… ishte një ndjesi e çuditshme, sepse të vinte për të qarë dhe ti nuk e kuptoje pse-në. Njerëzit më uronin për djalin, për shembull, unë qaja dhe habitesha edhe me veten. Sigurisht që e kuptova shumë shpejt se për çfarë bëhej fjalë, depresioni pas lindjes. E kalova shumë shpejt dhe besoj që më ka ndihmuar edhe fakti që prej ditës së dytë kemi dalë nga shtëpia, e morëm Kroin dolëm për një kapuçino, bëmë shëtitje me karrocë dhe, nga ana tjetër, edhe Albani ka qenë shumë pranë meje. Mendoj se të dalësh nga shtëpia është zgjidhja, të takohesh me shoqërinë, ashtu me fëmijën me vete, sepse kupton që jeta qenka njësoj, madje më e plotësuar, se ke edhe një shok të vogël me vete (siç është rasti im me djalë)…’, ka treguar moderatorja.

Screenshot_3.png

Screenshot_2.png

 

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img