Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Bieta Sulo feston ditëlindjen, zbulon moshën dhe publikon momentet nga festa në shtëpi me djalin dhe Albanin (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

1079b3b05ea19999c1fdb86e897b909e

Moderatorja e njohur Bieta Sulo sot feston ditëlindjen. Këtë e ka bërë me dije vetë Bieta, teksa pa problem ka zbuluar edhe moshën.

Moderatorja mbush sot 34 vjeç. Ne mediat sociale ajo ka publikuar dhe momentet e festës në shtëpi me Albanin dhe djalin.

Në foto ata shihen të tre sëbashku, ndërsa duket se i vogli mezor pret për tortën. ‘Kështu e pritëm 34-en e mamës… siç edhe duket dikujt nuk i pritej ora 12 për të ngrënë tortën…’, shkruan ajo në diçiturë.

bieta.jpg

ooaoa.jpglalaa.jpg

ooaaaoa.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img