Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bien sirenat në Izrael, alarm për sulm me raketa një ditë pas përplasjeve në Jeruzalem

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sirenat që paralajmërojnë sulm me raketa janë dëgjuar pasditen e sotme në jug të Izraelit.

Zëdhënës të Ushtrisë Izraelite bëjnë me dije se alarmi është dhënë në Ashkelon dhe Gaza.

Frika për nëj sulm të mundshëm në këto territore vjen vetëm një ditë pas përplasjeve mes autoriteteve izraelite dhe besimtarëve në xhaminë Al-Aqsa, ku mbetën të plagosur mbi 80 persona.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img