Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bien shifrat e Covid-19 në Maqedoni të Veriut, rritje e lehtë në Greqi (BILANCI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

baf3b5f93cb8824b08facc7c4c3a23f7

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka raportuar shifra të ulëta të Covid-19.

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 389 raste të reja dhe 4 viktima, në total 95.736 të prekur dhe 2959 viktima që nga fillimi i pandemisë.

Screenshot_5_copy.jpg

Nga ana tjetër Greqia paraqitet me rritje të lehtë, edhe pse Athina është mbyllur prej kohësh.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 1482 raste të reja dhe 17 viktima, me një numër të përgjithshëm prej 167.549 të prekurish dhe 6034 viktima që nga fillimi i pandemisë.

Screenshot_4.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img