Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Bien reshjet e para të dëborës në Korçë, rrugët dhe pemët zbardhen nga bora (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka rënë dëbora e parë në Juglindje të vendit. Reshjet e para të dëborës kanë rënë në Mokër të Pogradecit, në Malin e Gramozit në Kolonjë, Dardhë dhe në malet e Voskopojës së Korçës.

Siç shihet edhe në foton e mëposhtme dëbora ka zbardhur vendin, ndërsa me këto reshje janë ulur edhe temperaturat me të paktën 3 gradë.

Deri më tani situata paraqitet e normalizuar, pasi reshjet kanë qenë të lehta dhe nuk kanë shkaktuar probleme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img