Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bien në kontakt me rrymën elektrike, dërgohen me urgjencë në spital dy elektricistët në Gjirokastër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy elektricistë në qytetin e Gjirokastrës kanë rënë në kontakt me kabujt e rrymës elektrike.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se dy elektricistët identiteti i të cilëve ende nuk dihet, ishin duke punuar në momentin kur kanë rrënë në kontakt me rrymën.

Ata menjëherë u dërguan me urgjencë në spitalin e qytetit  dhe fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img