Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Bien në kontakt me rrymën elektrike, 35-vjeçari ndërron jetë rrugës për spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 35-vjeçar në fshatin Domje ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Policia bën me dije, se B.K 35 vjeç banues na Bathore duke punuar për studimin dhe matjen e nivelit të ujit, ka patur kontakt me energjinë elektrike, ku ka gjetur vdekjen gjatë rrugës për në spital.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Më shumë
spot_img
spot_img