Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Bien Facebook dhe Instagram në Shqipëri, gjithçka bëhet “zi”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

550b3165a113ec7d89f3ebdb8efb09f9

Facebook dhe Instagram, dy prej rrjeteve sociale më të përdorura, kanë probleme me logimin dhe ndërveprimin.

Prej afro 30 minutash përdoruesit po logohen me vështirësi në profilet e tyre. Pavarësisht se të hapin llogaritë e tyre, përdoruesit nuk mund të shohin foto apo video, apo dhe t’ju shkruajnë miqve të tyre.

Faqja kryesore (kohështrirja) nuk të lejon të lexosh apo të shohësh foto dhe video, pasi pamjet nuk mund të hapen dhe dalin vetëm në ngjyrë të zezë.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img