Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Bie zjarr “papritur” në Vlorë, digjet pas mesnate Audi i një gruaje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një mjet tip Audi është shkrumbuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë. Mjeti është shkrumbuar si pasojë e zjarrit që ka rënë “papritur”.

Policia e qytetit bregdetar bën me dije se një zjarr ka rënë rreth orës 03.00 të mëngjesit e për pasojë është djegur makina e shtetases me inciale B.T. Deri tani nuk ka asnjë informacion se çfarë e ka shkaktuar zjarrin dhe nëse makina është djegur drejtpërdrejt.

Në njoftimin zyrtar thuhet se “ka rënë zjarr dhe është degur një Audi…”. Kohët e fundit në Vlorë janë përfshirë nga zjarre “aksidentale” disa mjete.

Vlorë/ Informacion paraprak

Më datë 24.06.2021, rreth orës 03:00, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet i markës “Audi”,  në pronësi të shtetases B. T.,  banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Më shumë

spot_img