Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Bie zjarr në shkollën 9 vjeçare “Lidhja e Prizrenit” në Tiranë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkolla 9 vjeçare “Lidhja e Prizrenit” në Paskuqan, Tiranë, ka marrë flakë paraditen e sotme.

Shkaku i zjarrit nuk dihet ende, ndërsa forcat zjarrfikëse kanë shkuar me urgjencë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e tij. Fatmirësisht, nga zjarri nuk ka persona të lënduar.

Vijon…

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img