Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën një person

spot_img

Lajme të ngjashëm

d7f777d7d8054c9bb3518113abe9a92e

Një ngjarje e rëndë raportohetpasditen e sotme në Tiranë rreth orës 16:40.

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet në lagjen “Misto Mame”. Nga zjarri ka ndërruar jetë një 64-vjeçar M.M., që strehohej aty dhe mendohet se ka qenë në gjumë.

Vend-roja ku ka rënë zjarri është në pronësi të shtetasit A.M.

Vijon…

Më shumë

spot_img