Hapësire reklamuese

Rajoni

Bie shtylla, plagoset rëndë shqiptari në Greqi

Shkruar nga Newsbomb
Bie shtylla, plagoset rëndë shqiptari në Greqi

Një ngjarje e rëndë është shënuar pas depos së Bashkisë së Korinthias të Greqisë, ku ka mbetur i plagosur rëndë një shqiptar.

Punishtja e një kontraktori të jashtëm po kryente punimet e montimit të shtyllave kur në një moment ra një shtyllë së bashku me ajrorin, rreth 50 vjeç, me origjinë shqiptare.

Menjëherë është lajmëruar ambulanca, e cila ka mbërritur menjëherë dhe i lënduari është transportuar në Spital. Shqiptari është plagosur rëndë pasi ka marrë plagë në kokë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese