Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

“Bie poshtë e më poshtë çdo ditë”, Basha: Përgjigjja ime për Berishën, e njëjta që i dhashë Edi Ramës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është përgjigjur Sali Berishës, pas akuzave të tij nga “foltorja” se është i përfshirë në skandalin e “Toyota Yaris” dhe ka ndarë miliona euro me Taulant Ballën.

Basha thotë se ndjen keqardhje që e sheh Berishën “të bjerë poshtë e më poshtë çdo ditë”, ndërsa shton se përgjigjja për të, është e njëjtë me atë që i ktheu Edi Ramës në parlament.

“Çfarë keqardhje ta shohësh Sali Berishën të bjerë poshtë e më poshtë çdo ditë me trillimet dhe sulmet identike si të kundërshtarit. Ajo që deklaroi Sali Berisha sot është ekzaktësisht ajo për të cilën më akuzoi Edi Rama javën e kaluar. Përgjigjja ime ndaj Sali Berishës është e njëjta që i dhashë Edi Ramës. Asnjë trillim nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave personale”, shprhet Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img