Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Bie nga lartësia një 21-vjeçar në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 21-vjeçar dyshohet se ka rënë nga lartësia e një pallati mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 1 në Durrës.

Policia bën me dije se ai është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

“Më datë 27.07.2021, në orën 22:40, në lagjen nr.1, Durrës, në një pallat dyshohet se ka rënë nga lartësia shtetasi Xh. R., 21 vjeç, banues në Durrës, u cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img