Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Bie nga kati i tretë dhe vdes 25-vjeçari në Thumanë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 25-vjeçar ka humbur jetën sot në mesditë, pasi ka rënë nga një lartësi në Thumanë.

Policia thotë se 25-vjeçari me inicialet K.Ç ka ndërruar jetë gjatë transportimit në spital.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.08.2021, rreth orës 12:15, në fshatin Thumanë, Krujë, dyshohet se ka rënë nga kati i 3-të i banesës së tij shtetasi K. Ç., 25 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të mara ka ndërruar jetë gjatë transportimit të tij për në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img