Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Bie nga çatia, vdes shqiptari në Itali (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

274ed60994442a8595b1b60f8bbf73bb

Një 35 vjeçar shqiptar ka humbur jetën ndërsa ka qenë dduke punuar në një çati.

Bujar Muça ka qenë duke punuar për riparimin dhe izolimin e një çatie kur ka rrëshqitur nga një lartësi prej 6 metrash.

Sipas mediave lokale, ngjarja ka ndodhur në zonën e Bufalini di Cesena, ndërsa Muça është dërguar me urgjencë në spital që prej 27 gushit ndërkohë që ka vdekur ditën e sotme.

Bledar Muça prej kohësh banonte në Itali, në Padova.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img