Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë në mesnatë i riu nga Vlora

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka ndërruar jetë mesnatën e mbrëmshme në qytetin e Vlorës.

Personi me inicialet F.L., 38 vjeç ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në banesën e tij

Nga hetimet e kryera, dyshohet se ngjarja ka ndodhur nga pakujdesia pasi personi ka qenë duke ndërhyrë në një kabull elektrik.

Kryhen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img