Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën një person në Durrës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ditën e sotme ka humbur jetën pasi dyshohet se ka rënë në kontrakt me rrymën elektrike.

Ngjarja e rëndë mësohet të ketë ndodhur në qytetin e Durrësit në lagjen 11.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia të cilët po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të saj dhe indetifikikimin e viktimës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img