Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 58-vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

261da6845071bb0b22f9314131fb306a

Një 58-vjeçar nga fshati Ndërfane në Mirditë ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e 58-vjeçarit me iniciale Gj.P, dyshohet për shkaqe aksidentale.

“Sot, rreth orës 15:45, në fshatin Ndërfane, Mirditë shtetasi Gj.P., 58 vjeç, banues në Ndërfane, Mirditë, në banesën e tij, aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, ku si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img