Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Bie Instagram, përdoruesit përballen me probleme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë orëve të fundit përdoruesit e Instagramit po përballen me probleme.

Ajo që përdoruesit po vënë re është se feed-i i tyre nuk shfaq postime të reja. Gjithashtu shumë nuk janë në gjendje të hyjnë në llogari. Atyre u kërkohet të logohen duke përdorur password-in.

Sipas faqes së internetit downdetector, problemet më të zakonshme të raportuara nga përdoruesit hyrja dhe përditësimi i përmbajtjes së profilit të tyre.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img