Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Bie fatorino nga autobuzi, shoferi i dehur, Policia e Durrësit: La hapur derën

spot_img

Lajme të ngjashëm

da74f75e37d2c17dd4cd606c266cc136

Një shofer në linjën e urbaneve në Durrës, ka qenë i dehur teksa drejtonte automjetin në krye të detyrës.

Shoferi me iniciale S.K., ka harruar derën e hapur dhe si pasojë është rrëzuar nga urbani fatorino, 50 vjeçarja me iniciale S.T.

Mësohet se policia dhe ambulance kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërkohë gruaja është dërguar në spital.

Raportohet se momentalisht fatorinoja ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img