Bie fatorino nga autobuzi, shoferi i dehur, Policia e Durrësit: La hapur derën

Publikuar tek: aktualitet, më 18:38 21-07-2019 Bie fatorino nga autobuzi, shoferi i dehur, Policia e Durrësit: La hapur derën

Një shofer në linjën e urbaneve në Durrës, ka qenë i dehur teksa drejtonte automjetin në krye të detyrës.

Shoferi me iniciale S.K., ka harruar derën e hapur dhe si pasojë është rrëzuar nga urbani fatorino, 50 vjeçarja me iniciale S.T.

Mësohet se policia dhe ambulance kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërkohë gruaja është dërguar në spital.

Raportohet se momentalisht fatorinoja ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013843059539795
array(1) { ["section"]=> string(82) "bie-fatorino-nga-autobuzi-shoferi-i-dehur-policia-e-durresit-la-hapur-deren-172887" }