Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Bie Facebook, Instagram dhe WhatsApp, rrjetet sociale nuk punojnë në disa shtete të botës

spot_img

Lajme të ngjashëm

960312e2df1dd20a2636932a9b0583c0

Bie Facebook dhe Instagram dhe WhatsApp në disa shtete të botës.

Mësohet se rrjetet sociale nuk funksionojnë në Britani të Madhe dhe në Europë.

Ende nuk dihet çfarë e ka shkaktuar këtë problem, por disa përdorues të këtyre rrjeteve sociale nuk mund të postojnë apo të hapin llogaritë e tyre.

Në tabelën e mëposhtme shihen shtetet në të cilat rrjetet sociale të përmendura më lart kanë probleme.

dhkl.jpg

5cb314e0dda4c853328b464c.jpg

Më shumë

spot_img