Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Bie depozita e ujit nga tarraca e pallatit në Tiranë, dëmtohen 3 mjetet e parkuara

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në “Rrugën e Durrësit”, në Tiranë, ku një depozitë ka rënë nga tarraca e një pallati.

Për pasojë janë dëmtuar 3 automjete të cilat ishin të parkuara poshtë pallatit.

Mësohet se në momentin e rënies së depozitës, fatmirësisht nuk ka patur njerëz poshtë pallatit dhe nuk raportohet për lëndime në njerëz.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img