Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Bie bora e parë në vend, ‘zbardhet’ qyteti i Kukësit, Tropojës e Hasit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cb8971476f5d0d6ee491a486e3f734d4

Po bie bora e parë në vendin tonë dhe kështu dimri ka trokitur sot ‘zyrtarisht’.

Ulja e temperatureve ka shënuar edhe reshjet e para të dëborës në zonat e larta malore.

Janë zbardhur nga dëbora Kukësi, Hasi dhe Tropoja. Reshjet kanë përfshirë edhe fshatrat e zonës së Shishtavecit.

Mësohet se akset rrugore nacionale janë të qarkullueshme normalisht në të gjithë Qarkun Kukës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img