Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Bie aksidentalisht nga pema, vdes 50 vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq të Korçës, ku një 50 vjeçar ka rënë nga pema e qershisë, duke ndërruar jetë në spital.

Sipas informacioneve, viktima është Agron Gjoni, i cili nuk ka arritur t’u shpëtojë plagëve të marra në kokë dhe trup.

Sakaq policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, e cilësuar si ngjarje aksidentale.

Më shumë

spot_img