Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Biden kryeson, por Trump-it i rikthehet buzëqeshja: Po fitojmë thellë në Pensilvani, por janë miliona fletë votimi pa numëruar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

efd8554a2be341e04bba7828c6f74bb0

Joe Biden momentalisht po kryeson ndaj presidentit aktual Donald Trump, 248 me 214.

Gjatë kësaj kohe Trump ka hedhur akuza për manipulime votash, duke kërkuar dhe rinumërin të tyre në Uiskons.

Reagimet dhe “lufta” mes kandidatëve ka qenë e ashpër në rrjete sociale, por tani duket se Trumpit i është kthyer buzëqeshja.

Me anë të një shënimi në twitter, ai thotë se Republikanët po fitojnë thellë në Pensilvani, megjithëse ka ende miliona fletë votimi për t’u numëruar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img