Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Biden kryeson në Michigan për herë të parë, një ndër shtetet thelbësore në përcaktimin e fituesit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

413cb6a6aea09c83c0a34dbd51803471

Për herë të parë kandidati Joe Biden ka kryesuar në Michigan, pavarësisht se ka një rezultat të ngushtë.

E çuditshmja në këto zgjedhje është se Biden ka kryesuar në shtetet që Trump ka udhëhequr më përpara dhe e anasjelltë.

Michigan është një ndër shtetet thelbësore në përcaktimin e fituesit të garës për president të SHBA-së.

Pavarësisht se Biden është në avantazh, numri i votave që e diferencojnë nga Trump është e vogël, prandaj mbetet për t’u parë se kush do të kryesojë në fund.

biden.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img