Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Biden kërcënon Putin: Është vrasës, si do paguaj çmimin dhe pasojat do t’i shihni së shpejti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

407ec80d47abfc19a25e8aeb096597ec

Presidenti amerikan, Joe Biden ka kërcënuar homologun e tij rus, Vladimir Putin.

Në një intervistë ai ka akuzuar presidentin rus duke thënë se Putin kishte ndërhyrë në zgjedhjet presidenciale në SHBA të 2020.

Në një intervistë të dhënë së fundmi Biden ëshët pyetur nga gazetari,George Stephanopoulos nëse mendon se Putin është vrasës.

“Po, mendoj se është vrasës. Ai do të paguajë një çmim. Pasojat do ta shihni së shpejti. Ai është një vrasës pa shpirt” ka thënë presidenti i SHBA-së Biden.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img