Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Biberaj i PD-së: Me LSI-në kemi një aleancë të fuqishme, është parti e organizuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a261bafdcb95492edba84b0e744dfb3d

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Aleksandër Biberaj u shpreh se se PD me LSI-në ka një aleancë të fuqishme, është parti e organizuar.

“Puna për hartimin e listës së deputetëve ka nisur. Me aleatët i kemi mirë punët. Me LSI kemi një aleancë të fuqishme, është parti e organizuar. Do ta respektojmë si aleancë opozitare.

Ka pika takimi mes programit të PD dhe LSI. Në një vend si Shqipëria ku ka papunësi dhe varfëri fokusi është te politikat sociale”, tha Biberaj në “Arena” në Ora News.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img