Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Beyonce? Jo, para jush Arjola Demiri, mama më seksi shqiptare, nxjerr në pah të pasmet bombastike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri është një ndër personazhet më të komentuar nga mediat rozë në Shqipëri dhe Kosovë.

Përveç roleve të saj në teatër, Arjola arrin të “rrëmbejë” vëmendje edhe për shkak të jetës private dhe paraqitjeve të saj publike.  Përpos talentit të saj në punën që bën një “armë e fortë” e aktores është dhe pamja seksi që ka.

Ndonëse është mami e tre fëmijëve të mrekullueshëm Arjola është një super dive me forma të kolme por bombastike. Së fundmi, ajo ka postuar dy foto teksa shihet e veshur me një jumpsuit të zi ku ka vënë në pah të pasmet e saj.

Sapo pamë fotot e aktores menjëherë në mendje na erdhi Beyonce dhe nëse i hidhni dhe ju një sy fotove do të na jepni të drejtë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img