Hapësire reklamuese

Aktualitet

Betonierja përplas një kalimtar në Tiranë, 44-vjeçari dërgohet në spital

Shkruar nga Newsbomb
Betonierja përplas një kalimtar në Tiranë, 44-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet ku një mjet betoniere ka përplasur një kalimitar në zonën e Kopshtit Zoologjik.

Policia njofton se betonierja e drejtuar nga shtetasi A.H. ka aksidentuar kalimtarin G.K., 44 vjeç. Kalimtari i dëmtuar është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Nuk ka ende informacion se në çfarë rrethanash ka ndodhur aksidenti.

Policia:

Më datë 11.03.2024, në afërsi të kopështit Zoologjik, shtetasi A. H., duke drejtuar mjetin (betoniere), ka aksidentuar shtetasin G. K., 44 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese