Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Betohet shefi i Shtabit të FA, Kollçaku: Do të bëj ç’të jetë e mundur për të përmbushur misionin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ditë më parë, Presidenti Ilir Meta ka dekretuar Shefin e Shtabit të Forcave të Armatosura Bardhyl Kollçaku.

Ditën e sotme, shefi i FA-së ka bërë betimin në Presidencë për kontributin dhe përkushtimin për mbrojtjen e vendit.

Në fjalën e tij Kollçaku ka falenderuar ministren e Mbrojtes Mimi Kodhelin dhe Presidentin e vendit duke premtuar se do të bëj çfarë të jetë e mundur për të përmbushur misionin.

Më shumë

spot_img