Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

BETIMI SOLEMN i MËSUESIT

spot_img

Lajme të ngjashëm

• Këtë betim solemn e jap plotësisht në mënyrë të lirë dhe me nder.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img