Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Betimi i Metës President, vjen urimi i parë nga rradhët e LSI: Në krye të shtetit burri që di t’i dojë njerëzit e thjeshtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Urime dhe punë të mbarë!”.

Më shumë

spot_img