Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Besnike ndaj protestave, bashkëshortja e Lulzim Bashës shfaqet mes turmës së opozitës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

15b1c377748a256ef302a69d4eab3ac8

Sot është duke u mbajtur protesta e tetë kombëtare e opozitës dhe as këtë herë nuk ka munguar bashkëshortja e kryetarit të opozitës, Aurela Basha.

Ajo është shfaqur mes turmës para Kryeministrisë, teksa Lulzim Basha fliste nga podium.

Aurela Basha  shihet mes mijëra protestuesve të thjeshtë, e veshur sportive dhe me dy gishtat lartë.

basha1.jpeg

basha.jpeg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img