Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Besi për vizitë te Ija, publikon VIDEON: Nuk i mbyllet goja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të komentuar, ndërkohë që me humorin e tij ka bërë mjaft të njohur edhe gjyshen e tij, Iljen.

Sot ai ka publikuar një video teksa ka shkuar të tëakojë Ijen në Bubq. Besi nuk harron të bëjë shaka me Ijen duke e puthur dhe përqafuar, ndërsa ankohet se nuk pushon së foluri edhe kur është duke bërë foto.

‘Kur Ija osht tu bo foto, por nuk i myllet goja. Hahahahaha’, shkruan Besi.

 

Më shumë


spot_img

spot_img